Dobře promazaný stroj šlape. Bohemia Energy vykázala zisk přes 600 milionů korun

Energetická skupina Bohemia Energy patří mezi nejlépe vydělávající dodavatele energií v České republice. V uplynulém roce hospodařila s čistým ziskem přes 600 milionů korun, což meziročně znamená o 11 procent méně. Tržby narostly o 6,5 procenta na 9,8 miliardy korun.

Bohemia Energy patří mezi nejlépe vydělávající dodavatele energií na tuzemském trhu

Bohemia Energy začala v roce 2006 jako první alternativní dodavatel aktivně nabízet elektřinu domácnostem. V současnosti již dodává elektrickou energii do 401 tisíc odběrných míst a plyn do 198 tisíc míst. Po započtení dceřiných a sesterských firem v Česku a na Slovensku má celkem již 1,1 milionu odběrných míst. Skupinu Bohemia Energy tvoří několik dceřiných a sesterských firem, mezi které patří Comfort Energy, Europe Easy Energy a X Energie.

(redakce)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Dodavatelé elektřiny, Dodavatelé plynu se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Dobře promazaný stroj šlape. Bohemia Energy vykázala zisk přes 600 milionů korun

  1. Marci napsal:

    Mám od nich elektřinu a plyn a zatím dobrý. Oproti minulému dodavateli (ČEZ) jsem ušetřil, takže spokojenost. Občas čtu o jejich praktikách při získávání nových „oveček“, ale já osobně mám dobrou zkušenost. Převod proběhl hladce a bez komplikací. Co slíbili, to zatím dodržují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *