Chataři a chalupáři mohou ušetřit za elektřinu

Dodavatel energií, společnost Centropol, vychází vstříc všem spotřebitelům, kteří platí účty za elektřinu na chalupě, v letním domě či dokonce jen v garáži. Měsíční fixní poplatky bez ohledu na množství spotřebované elektřiny totiž v těchto nemovitostech často tvoří až polovinu celé faktury.

Speciálně pro ně Centropol připravil ceník Mini. Vyplatí se však jen lidem se skutečně nízkou spotřebou. „Pokud si lidé nejsou jistí, mohou se obrátit na naše call centrum nebo navštívit kamennou pobočku,“ uvedl Tibor Flašík, ředitel zákaznické zkušenosti společnosti Centropol.

Společnost Centropol představila nový tarif

Zatímco poplatek distributorovi je daný zákonem a snížit nelze, svůj fixní poplatek Centropol snížil až o 90 %. Vyslyšel tak přání chatařů a majitelů dalších nemovitostí, aby i jim vyšel s cenou vstříc.

(redakce)

Příspěvek byl publikován v rubrice Dodavatelé elektřiny, Dodavatelé plynu, Informace se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Chataři a chalupáři mohou ušetřit za elektřinu

  1. petra napsal:

    na chalupě jsme ušetřili za elektřinu tím, že jsme začali odebírat od https://www.epet.cz/ , nejdřív to bylo jen na zkoušku, ale ušetřili jsme tak, že jsme s elektřinou k epetu přešli i doma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *