Společnost X Energie rozdává svým zákazníkům slevovou knížku

Společnost X Energie, která patří mezi tři největší alternativní dodavatele energií na českém trhu, oznámila prostřednictvím svého profilu na sociální síti Facebook, že všem svým zákazníkům věnuje slevovou knížku X Energie Bonus Club.

S touto slevovou knížkou mohou zákazníci čerpat výhody a slevy na zboží a služby ve výši až 50 % na více než 2000 obchodních místech po celé České republice.

X Energie právě nyní nabízí všem svým zákazníkům slevovou kartu

X Energie právě nyní nabízí všem svým zákazníkům slevovou kartu

 

Slevy na zboží a služby mohou zájemci čerpat například u společností Bambule, Benzina, Čedok, Eta, Fokus optik, Fotolab a dalších. Jedinou podmínkou pro získání je X Energie Bonus Club slevové knížky je kromě odběru elektřiny či plynu od této společnosti zaregistrovat se jako fanoušek společnosti na sociální síti Facebook na adrese www.facebook.com/xenergie.

(redakce)

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Společnost X Energie rozdává svým zákazníkům slevovou knížku

  1. Tomáš Čáp napsal:

    My už teda bonusovou kartičku máme z dřívějška, dokonce už jsme prostřednictvím ní absolvovali jednu dovolenou na Krétu od Čedoku a mám pocit, že to bylo o nějakých 5% levnější, než by to bylo běžně. Takže i když jsou to jen drobné slevy, tak to člověka potěší. Takže díky..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *