Bohemia Energy a S-Power navázaly partnerství. Zákazníkům v rodinných domech chtějí společně poskytovat zelenou energii

Největší alternativní dodavatel energií v České republice, společnost Bohemia Energy, spojila své síly s technologickou společností S-Power. Společně chtějí domácnostem přinášet řešení v oblastech tzv. zelené energie.

Službu mohou využít zájemci o novou fotovoltaickou elektrárnu. Společnost S-Power tuto elektrárnu nainstaluje, Bohemia Energy pak nabízí v této oblasti nový speciální energetický tarif S-Power Bonus.

Společnost Bohemia Energy tvrdí, že zákazníci díky své elektrárně vydělají. „V době, kdy bude solární elektrárna vyrábět elektřinu, ale majitel ji nebude využívat, ji systém pošle do elektrické sítě a její majitel za ni od nás dostane nazpět přesnou částku, za kterou byla energie obchodovaná na energetické burze v danou chvíli“, uvedl za Bohemia Energy obchodní ředitel Libor Holub.

(redakce)

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Bohemia Energy a S-Power navázaly partnerství. Zákazníkům v rodinných domech chtějí společně poskytovat zelenou energii

  1. Rado napsal:

    Stručně vysvětlené, ale řekl bych že je to pro mě dobře výstižné. O soukromé elektrárně už nějakou dobu uvažuji, máme ubytovnu, tak si myslím, že by se nám to mohlo vyplatit. Od Bohemia Energy máme jak elektřinu tak i plyn už přes čtyři roky, tohle by tedy pro nás mohla být dobrá změna a třeba by nám to mohlo i něco kápnout navíc, když zrovna nikoho nebudeme mít ubytovaného a budeme mít tak nadbytek solární elektřiny. Aspoň mám o čem přemýšlet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *